4 kroky k registraci do online seznamky

1. krok – přihlašovací údaje

V prvním registračním kroku potřebujeme především zjistit, zda jste reálný uživatel. Pro úspěšnou aktivaci účtu je zapotřebí vyplnit Váš email. Doporučujeme Vám používat takový email, který neobsahuje Vaše jméno a příjmení. Pro jistotu si založte nový, který budete užívat pouze pro účely seznamování. Doporučujeme bezplatný Gmail.

2. krok - uživatelský účet

V druhém kroku volíte své uživatelské jméno, tedy svoji přezdívku, pod kterou budete na serveru vystupovat. Zároveň zadáváte své heslo a ještě jednou pro ověření, že jste ho zadali správně.

3. krok - detaily o vás

Abychom vám mohli zaručit kvalitní výsledky Vašeho hledání, zadáváte v tomto kroku oblast, kde se pohybujete. Konkrétně pak vyplňujete kraj a okres. Zároveň vyplňujete svůj věk a další informace o sobě a koho přesně hledáte. Díky těmto informacím pak máte vyšší šanci na seznámení. Podmínky ochrany soukromí v tomto kroku popisuje dokument Zásady ochrany osobních údajů.

4. krok - vaše profilová fotka

V posledním kroku nahráváte svoji profilovou fotografii. Volte takovou, která Vás přesně vystihuje a na které jste dobře vidět. Jen tak Vám zaručíme dobré výsledky při seznamování. Upozorňujeme, že fotografie nesmí být erotického charakteru a neměla by ani zobrazovat fotografie s osobami mladších 18 let, a to z důvodu ochrany jejich bezpečí. V opačném případě fotografii naši administrátoři zpětně zamítnou. Další podmínky profilové fotografie popisuje dokument Zásady ochrany osobních údajů a dokument Všeobecné smluvní podmínky.

Nastavení Cookies