Vylepšený profil

Profilová fotografie
Profilová fotografie se zobrazuje ostatním uživatelům v časové ose označené jako Nejnovější, kde mají ostatní možnost fotografii hodnotit. V případě kladného hodnocení obdržíte od nás oznámení. Každá nově nahraná profilová fotografie prochází kontrolou administrátora. V případě zamítnutí nahrané fotografie jste povinni nahrát fotografii novou, v opačném případě nebude váš účet aktivován, nebo bude zpětně deaktivován. Další podmínky profilové fotografie popisuje dokument Zásady ochrany osobních údajů a dokument Všeobecné smluvní podmínky.

Galerie fotek
Galerie fotek je dobrovolná. Její podmínky jsou totožné s profilovou fotografií. U fotografií v galerii se zobrazuje počet hodnocení ostatními uživateli. Počet nahraných fotografií do galerie je neomezený, administrátor však kvůli rychlosti načítání profilu může přistoupit k vymazání vybraných fotografií. O této skutečnosti budete informováni zprávou.

Popisek profilu
Máte možnost si zvolit svůj vlastní text profilu. Doporučujeme volit takový text, který přitáhne pozornost ostatních uživatelů. Popisek, který je nedílnou součástí uživatelského profilu, je povinný a jeho délka je omezena na 500 znaků. Text nesmí obsahovat komerční nabídky, v opačném případě je účet bez náhrady administrátorem zablokován.

Detaily profilu
Uživatelský profil obsahuje další povinné i nepovinné položky. V případě, že nevyplníte povinné položky, bude vaše aktivita na serveru omezena, kdy si nebudete moci prohlížet profily ostatních uživatelů. Pokud nechcete nepovinné položky uvádět, vyberte volbu “Nechci uvést”. Snažte se vyplnit o sobě co nejvíce, máte pak větší šanci na seznámení. Ochrana soukromí se v tomto případě řídí dokumentem Zásady ochrany osobních údajů .

Nastavení Cookies