Registrační poplatek

Registrační poplatek je jednorázový poplatek, který uživatel hradí při aktivaci svého účtu. Cena je uvedena v dokumentu Všeobecné smluvní podmínky. Platba je prováděna prostřednictvím zabezpečené 3D Secure platební brány od ČSOB. Poplatek je hrazen pomocí platební karty. Provozovatel neuchovává žádné informace o platební kartě, k údajům ani nemá přístup. Více o tom, jak probíhají platby na internetu, píše ČSOB.

Proč vlastně mám registrační poplatek hradit?
Tento poplatek nám pomáhá v rozvoji našich služeb. Bez tohoto příjmu bychom nemohli projekt dál posouvat a přinášet vám tak další vylepšení. Zároveň platbou dáváte vážně najevo i ostatním uživatelům, že se chcete skutečně seznámit.

Jsou nějaká omezení, pokud poplatek neuhradím?
Pokud registrační poplatek neuhradíte, Váš účet není aktivní a tedy i nemáte možnost odesílat ostatním uživatelům zprávy. Všechny ostatní služby jsou bez omezení.

Už mám hotovou registraci, ale nevidím žádný pokyn k platbě. Kde ji najdu?
S registrací bezprostředně souvisí i aktivace účtu. Po dokončení registrace jste vyzváni k tomu, abyste zkontrolovali svůj email, který jste uvedli při registraci. Ve své emailové schránce najdete všechny potřebné informace k aktivaci a zároveň i tlačítko pro přesměrování na zabezpečenou 3D Secure platební bránu od ČSOB. Pokud nemáte email v doručené poště, zkontrolujte, prosím, složku "SPAM" nebo "Nevyžádanou či Hromadnou poštu".

Jak se dozvím, že platba proběhla úspěšně?
Jakmile poplatek úspěšně uhradíte, jste přesměrováni zpět na server, kde Vás na informační stránce budeme informovat o úspěchu proběhlé platby.

Mám problém s platbou, na koho se obrátit?
Problém můžete být na straně platební bráně, Vaší banky ale i našeho systému. Prosím, kontaktujte nás.

Chci zrušit účet, vrátíte mi poplatek?
Bohužel, registrační poplatek je jednorázovou platbou a je nevratný.

Nastavení Cookies